Forum
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Prezentare

+20
intheshadows
lovymyly
claudia_de_lioncourt
Single Lady
just_mee
Lady Flame
Ruxx
purple_kid93
~Lala~ Yuki
DeeaNikol
wu.metamorphose
MoMo
CarnivalOfRust
Imaginary Kid
nightmare_13
Meko-Chan
Schizophrenic
Sweet Memories
kaulitzanamaria
Marshmallow
24 participan?i

In jos

Prezentare Empty Prezentare

Mesaj Scris de Marshmallow Mar Feb 05, 2008 5:35 pm

sa ne descriem in cateva cuvinte ca sa stim cate ceva despre fiecare .... restul vom afla pe parcurs ^^


Ultima editare efectuata de catre Marshmallow in Lun Dec 21, 2009 3:12 pm, editata de 2 ori
Marshmallow
Marshmallow
Admin
Admin

Mesaje : 46
Data de inscriere : 05/02/2008

http://kaeyeonmi.blogspot.com

Sus In jos

Prezentare Empty Re: Prezentare

Mesaj Scris de kaulitzanamaria Sam Mar 29, 2008 7:29 pm

Buna! Ma numesc Ana-Maria,am 13 ani sunt din Oltenitza.Imi place foarte mult sa scriu fic'uri..si sa citesc..deci..nu stiu ce sa va mai spun despre mine:-??
kaulitzanamaria
kaulitzanamaria
Vizitator

Mesaje : 1
Data de inscriere : 29/03/2008
Varsta : 29
Localizare : Acolo unde ma duce gandul,unde se termina pamantul si mai concret in orasul fara suflete

http://www.tokio-hotel-4life-4me-furimmer.piczo.com

Sus In jos

Prezentare Empty Re: Prezentare

Mesaj Scris de Marshmallow Lun Mar 31, 2008 12:55 pm

bine ai venit pe forum!mersi ca te-ai inregistrat!
Marshmallow
Marshmallow
Admin
Admin

Mesaje : 46
Data de inscriere : 05/02/2008

http://kaeyeonmi.blogspot.com

Sus In jos

Prezentare Empty Re: Prezentare

Mesaj Scris de Sweet Memories Joi Apr 03, 2008 10:08 am

Well I'm Emily... muli dintre voi ma stiti de pe alte forumuri cu nick'ul Emily-Puss... am 15 ani.... sunt din Focsani... iubesc muzica.... si cam atata... nu prea mai am idei despre mine.... sper sa ne intelegem.... big grin
Sweet Memories
Sweet Memories
Newbie
Newbie

Mesaje : 12
Data de inscriere : 03/04/2008
Localizare : WonderLand, Living on the Boulevard Of Broken Dreams

Sus In jos

Prezentare Empty Re: Prezentare

Mesaj Scris de Schizophrenic Sam Apr 05, 2008 9:45 pm

Sunt Vladuts din Bucuresti, am 18 ani, ador muzica si sa petrec timp cu prietenii mei, imi place fotbalul si sa scriu fic-uri... In rest, mai aflati si singuri tongue
Schizophrenic
Schizophrenic
Newbie
Newbie

Mesaje : 12
Data de inscriere : 05/04/2008
Varsta : 34
Localizare : Lost in the mirror

http://Pushtyu.hi5.com

Sus In jos

Prezentare Empty Re: Prezentare

Mesaj Scris de Meko-Chan Vin Apr 25, 2008 10:54 am

Salut! ma numesc Silvana, dar spuneti'mi Sil (imi place mai mult). poi nu multe de spus despre mine. am 12 ani ( wow cred ca sunt cea mai mica de aici) si stau in Cernavoda ( judet Constanta).
imi place sa: citesc fic'uri, sa scriu fic'uri, sa ascutl muzica, sa citesc in generl, si sa rad? smile De obicei sunt o fire linistita, retrasa, uneori ma port ciudat...
si cam atat nu mai am idei asa multe, o caracterizare generala hm.. nu prea.

Meko-Chan
Newbie
Newbie

Mesaje : 11
Data de inscriere : 25/04/2008
Varsta : 28
Localizare : Unde va imaginati

Sus In jos

Prezentare Empty Re: Prezentare

Mesaj Scris de nightmare_13 Vin Mai 23, 2008 7:21 pm

HI ppl. Numele meu este Andreea, am 14 ani , sunt din bucuresti well...si nu pot spune ca sunt o dependenta a ficurilor sau a cartilor in general, dar knd imi vine vre o idee ...pun p foaie tot ce gandesc
-muzik e cea mai mare sursa d inspiratie pt mn
-imi place s desenez foarte moolt

cam atatea despre mn
nightmare_13
nightmare_13
Vizitator

Mesaje : 4
Data de inscriere : 23/05/2008

Sus In jos

Prezentare Empty Re: Prezentare

Mesaj Scris de Imaginary Kid Mar Mai 27, 2008 3:36 pm

'ellouh .
imi puteti spune ginny big grin am 15 ani si sunt bucuresti.imi place citesc,insa rareori termin ceva.daca inceputul nu ma atrage renunt.pfff ce sa mai zic.ascult punk si rock.urasc catalogarile gen:rockar,emoist,minalist si altele.
altceva cand imi vine inspiratia.
Imaginary Kid
Imaginary Kid
Vizitator

Mesaje : 2
Data de inscriere : 12/04/2008

Sus In jos

Prezentare Empty Re: Prezentare

Mesaj Scris de CarnivalOfRust Mar Noi 25, 2008 10:04 pm

'ello...! Ma numesc...nu conteaza..imi puteti spune Eskay sau cum va trece prin cap.
Am 15 ani, sunt in clasa a 9-a la un liceu de arta la grafica.. .......umm..*thinking* well imi place muzica, ascult rock, metal, goth, screamo, j-rock, iar motto-ul 'NO MUSIC, NO LIFE!' e un stil de viata pentru mine. Imi plac filmele horror, in special j-horror, animeurile, manga si in general cultura Japoniei. Imi place sa desenez, sa citesc ficuri (de obicei in engleza..dar recent m-am apucat si de cele in romana).
Urasc scoala, sa ma plictisesc, fakeri, manelarii, soarele de vara, sa ma trezesc de dimineata, ziua de luni, romanele de dragoste (blah..SUUUUX), proful de pictura monumentala ..(e un homopopogay, sheesh.)
Yah..cam atat...
CarnivalOfRust
CarnivalOfRust
Vizitator

Mesaje : 7
Data de inscriere : 25/11/2008
Varsta : 31
Localizare : In A Fucking Pathetic World

Sus In jos

Prezentare Empty Re: Prezentare

Mesaj Scris de MoMo Sam Ian 10, 2009 10:28 pm

Hi....Ma numesc...adica mi se spune MoMo...am 12 ani(sunt cea mai mica,nuh?)...sunt din Bucuresti...imi place sa scriu si sa citesc ficuri....Hmmmm....ador muzica....defapt Music is my Life!...genurile mele d muzica sunt:rock, metal, scremo, hardcore....Detest popul, manelari, fakeri, tziganii si altele....nu vreau sa le insir pe toate....Aaaaa....si ador sa citesc mangauri si sa ma uit la animeuri....
MoMo
MoMo
Vizitator

Mesaje : 2
Data de inscriere : 10/01/2009
Varsta : 27

Sus In jos

Prezentare Empty Re: Prezentare

Mesaj Scris de wu.metamorphose Lun Ian 26, 2009 3:38 pm

Sunt Catalina [Kata,Katy,Caty,Cata laughing ],s-ar putea sa ma stiti unii de pe forumuri cu username'ul Mayume thinking
What can i say...sunt din Constanta,imi ador orasul,am 13 ani,fac 14 in martie [la fel,imi ador data de nastere si zodia] abia astept sa-mi fac buletiiiin lovestruck laughing
Sunt pasionata de literatura,de basket,de hip'hop si anumite parti din rock,de fapt de muzica in general. Ador d'n'b'ul ca muzica si dans, streetdance'ul, breakdance'ul.. lovestruck Sunt o fire fff zapacita si vesela,sociabila si foarte prietenoasa :] Ador sa rad,sa ma distrez,sa fiu inconjurata de persoane.
Cand ma indragostesc e bine si scap greu >.> dar asta e alt detaliu xD

Sooo... sper sa fie ok p'aici big grin
wu.metamorphose
wu.metamorphose
Vizitator

Mesaje : 5
Data de inscriere : 26/01/2009

Sus In jos

Prezentare Empty Re: Prezentare

Mesaj Scris de DeeaNikol Lun Apr 20, 2009 12:49 pm

Deci…am ajuns si l partea asta …Pai dupa cum v’ati dat seama cred: ma cheama Andreea…dar de obicei prietenii imi spun Deea big grin…..Am aproape 14 ani si sunt din Bz..ushor nu???... Acuma chestii mai importante:D….Pai sunt o pers supper sociabila…Nebuna(in sensul bun al cuvantului)…Plina de energie big grin..Cu chef de viatsa…Copilaroasa…..Acuma ar trebui sa va zic si ce’mi palce si ce nu wink…Imi palce sa beau cioco klda lovestruck….Sa pap floricele….Sa asc muzik lovestruck:X:X…..Sa ma uit l desene lovestruck:X:X….Sa vb in engleza lovestruck:X:X….Sa ma distrez…Sa ies in Crang si l Mc cu sys….sa ma plimb cu rolele wink…Sa ma uit l stele lovestruck…Sa vad luna plina:X….Sa fie vara:X…Sa merg p bulevard big grin….Sa merg l Oanny blushingblushingblushing….Sa vb pe mess…Sa asc melo funky lovestruck….Sa editez pozici(viatsa mia)…Sa visez cu ochii deschisi..Sa desenez l sfarsitu’ kietului….Sa ma joc XsiO….Sa stau pe messs….Sa citesc reviste lovestruck….Imi plac l nebunie trandafirii albi:X:X:X….Imi place knd nu vin profii l ore big grin…Knd stau pe bankutza miah big grin:D:D….Imi plac acadelele l nebunie lovestruck:X:X….Caramelele cu fructe lovestruck:X:X…Sucu’…Sa fie vaknta..Sa merg l tara lovestruck:XX:…Sa merg l mare…L munte….Sa dau buzzuri big grin:D:D….Sa ma joc cu chestii kre lumineaza lovestruck:X:X….Sa pap prajithuri facute de mamy lovestruck:X:X…Imi plac l nebunie creioanele colorate lovestruck:X:X…Si gumitza de mestekt lovestruck:X:X…..Sa’mi fac muuulti prienteni…Sa merg l Party’uri wink… Si acuma sa va zic si ce nu’mi place:Sa fie frig afara …Sa plang ….Sa descopar k un prieten ma tradat …Sa se ia curentu’ knd eu termin cv l klc big grin….Nu’mi place sa ma cert cu un prieten …Sa nu fie nimeni pe messs …. Si muuulte altele wink
DeeaNikol
DeeaNikol
Vizitator

Mesaje : 5
Data de inscriere : 20/04/2009
Varsta : 29
Localizare : In a sweet dream

Sus In jos

Prezentare Empty Re: Prezentare

Mesaj Scris de ~Lala~ Yuki Mar Apr 21, 2009 10:07 pm

Salut tuturor!
Ma numesc IulIa si sunt din Bucuresti dar m-am mutat in Franta din septembrie:((
Am 13 ani si sunt o mare fana de anime si manga. Imi place sa citesc ficuri :d si poate ca o sa-mi incerc shi eu norocul...:d
Imi place Jrockul, love songs, sad songs. I'm in love with JAPAN.:d
Anime-urile mele pref sunt "H20: Footprints in the sand", "I love my younger sister", "Mitsu mitsu drops(Honey honey drops)", Honey & Clover si Gravitation Manga nu prea citesc:d
In rest, cateodata sunt hiper activa si cateodata ma comport ca o baba gata sa dea coltu'...

Imi pare bine ca v-am cunoscut! Sper sa ne-ntelegem!
~Lala~ Yuki
~Lala~ Yuki
Newbie
Newbie

Mesaje : 14
Data de inscriere : 21/04/2009
Varsta : 28
Localizare : Somewhere where you can't find me...

Sus In jos

Prezentare Empty Re: Prezentare

Mesaj Scris de purple_kid93 Joi Mai 07, 2009 1:43 pm

Hy! Sunt Luiza, am 15 ani, da' mai am putin si fac 16 :d...Imi place sa scriu ficuri, poezi si imi place ma exprim prin scris si muzica. Ador sa citesc povesti de dragoste (nu exagerat de siropoase...) si sunt o fire sociabila...Sunt optimista! (ador asta la mine)
Urasc manelele.......ma enerveaza cocalari....(mai ales aia care isi zic emo sau rockeri...si nu sunt!) Ascult cel mai mult punk....dar, pot accepta usor si alt gen sau subgen al acestuia...ori.,...alt gen de muzica....in functie de mesajul pe care il transmit prin versurile lor (fara manele). Consider ca partea cea mai frumoasa a unei melodi...este starea sufleteasca pe care reuseste sa o trezeasca in tine.....(de asta pica manelele din start....ori se lauda, ori canta niste versuri banale...stupide...deloc originale)
asa...hmmm...ar fi multe de spus/....da' mi-e ca plictisesc,...so....am spus ca-mi place sa scriu...va astept..pe cei interesati sa-mi citii ficul de la categoria "romantic"... "poate un zambet indulci o inima?" nu va lasati descurajati de inceput....pentru ca.....e inceputul..."carierei" mele...
purple_kid93
purple_kid93
Newbie
Newbie

Mesaje : 58
Data de inscriere : 29/12/2008
Varsta : 30
Localizare : "Crazytown"

Sus In jos

Prezentare Empty Re: Prezentare

Mesaj Scris de Ruxx Vin Iun 12, 2009 9:29 pm

Salut!
Ma numesc Maria - Ruxandra, am 14 ani si ce imi place cel mai mult la mine, sunt Balanta.
Imi place sa scriu ficuri si povestioare si sa ascult rock... si... nu stiu ce sa mai spun.
Ruxx
Ruxx
Vizitator

Mesaje : 6
Data de inscriere : 12/06/2009
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Prezentare Empty Re: Prezentare

Mesaj Scris de Lady Flame Sam Aug 15, 2009 8:39 pm

Heey smile
Numele meu este Malina dar prietenii imi spun Maly.
Sunt din Bucuresti.
Imi place sa ies afara cu prietenii, sa ma uit la TV, sa stau la calculator, sa dansez,sa cant, sa ma uit la meciuri de fotbal si sa ma joc badminton si volei.
Ador muzica lovestruck Genurile mele preferate sunt pop, R&B si hip-hop.
Cam atat despre mine.
Bye xx

Lady Flame
Vizitator

Mesaje : 7
Data de inscriere : 15/08/2009

Sus In jos

Prezentare Empty Re: Prezentare

Mesaj Scris de just_mee Sam Aug 29, 2009 1:26 pm

salut, sunt irina, din iasi si am 19 ani...
sper sa ne intelegem bine pe parcurs :roll:

just_mee
Vizitator

Mesaje : 5
Data de inscriere : 29/08/2009
Varsta : 34

Sus In jos

Prezentare Empty Re: Prezentare

Mesaj Scris de Single Lady Dum Aug 30, 2009 12:13 am

Salut ! numele meu este Mary .. big grin .!hmm.. Question .poi sunt o persoana mereu vesela. tongue :bounce: ..imi place sa scriu ficurii poezii si povestioare scurte de dragoste ! :study: de asemenea ador sa citesc ficuri de dragoste :heart: , sa visez cu ochi deschisi :bounce: si sa stau cu prieteni mey! :heart: :heart:
Single Lady
Single Lady
Vizitator

Mesaje : 9
Data de inscriere : 12/07/2009
Varsta : 29
Localizare : Printre stele...

Sus In jos

Prezentare Empty Re: Prezentare

Mesaj Scris de claudia_de_lioncourt Dum Oct 04, 2009 8:32 am

Ave. Sunt Aurelia din Bucuresti. Imi place mult sa scriu si sa citesc. Desenele mele favorite sunt Sailor Moon si Gravitation. :bball: Sper sa ne imprietenim.

claudia_de_lioncourt
Vizitator

Mesaje : 4
Data de inscriere : 19/09/2009

Sus In jos

Prezentare Empty Re: Prezentare

Mesaj Scris de lovymyly Mar Dec 01, 2009 5:18 pm

Salut big grin big grin sunt LuLy ,am 17 ani,imi place sa ascult muzica (hip-hop-ul in special :heart: :heart: ) ,imi place sa citesc ( Saga Twilight & Saga Evernight pref mele:),imi place sa scriu [sunt la a2a carte (prima a iesit cam naspa :lol: :lol: )],imi plac filmele romantice -drama (recomand Twilight & New moon,A walk to remember si Little ashes ) si animatie (recomand Ratatouille,Finding Nemo,SurfŽs up)...ce ar mai fi de zis despre mine?hmmmm...Il simpatizez pe Heathcliff din "La rascruce de vanturi" (multi ma intreaba de ce :lol: lol! )

lovymyly
Vizitator

Mesaje : 2
Data de inscriere : 01/12/2009

Sus In jos

Prezentare Empty Re: Prezentare

Mesaj Scris de intheshadows Sam Dec 05, 2009 3:58 pm

Buna, eu sunt Mihaela, am 15 ani si sunt din Bucuresti...imi place sa ma plimb, sa citesc, sa ascult muzica si sa scriu fic'uri...cam atat

intheshadows
Vizitator

Mesaje : 1
Data de inscriere : 05/12/2009

Sus In jos

Prezentare Empty Re: Prezentare

Mesaj Scris de love_vamp Vin Dec 25, 2009 1:29 pm

Buna ma numesc Lavinia si am 13 ani sunt din Tuzla Judetul Constanta ...sper sa ne intelegem bine

love_vamp
Vizitator

Mesaje : 6
Data de inscriere : 25/12/2009

Sus In jos

Prezentare Empty Re: Prezentare

Mesaj Scris de Marshmallow Vin Dec 25, 2009 4:21 pm

Bun venit tuturor >big grin<

Have fun and enjoy yourself smile
Marshmallow
Marshmallow
Admin
Admin

Mesaje : 46
Data de inscriere : 05/02/2008

http://kaeyeonmi.blogspot.com

Sus In jos

Prezentare Empty Re: Prezentare

Mesaj Scris de Norah Vin Ian 29, 2010 10:59 pm

Ok... Ma numesc Nora.
Am 16 ani dar o sa fac in curand 17 :d
Ascult aproape orice gen muzical, mai putin manelele. Ador muzica rock :x
Norah
Norah
Newbie
Newbie

Mesaje : 27
Data de inscriere : 29/01/2010
Varsta : 31

http://p3tita.hi5.com

Sus In jos

Prezentare Empty Re: Prezentare

Mesaj Scris de Ciocolata.Cu.Piper Dum Mar 28, 2010 8:47 am

Weeh..so let's see.
Hello guys :]
I'm Denuu. 14 ani, Oltenita[nu, nu e in Moldova!].
Iubesc...ahh, iubesc muzica [ my life<3], j-rock, fic-urile anime sau horror, Justin Bieber [strange..].
Uhmm...banuiesc ca sunt o fire sociabila, inchisa in ea, amuzanta, care rad mult, nebuna [in sensu' bun].
Si nu stiu sa ma descriu, ehh..asta e. Ma descoperiti voi pe parcurs :]
XoXo Denuu
Ciocolata.Cu.Piper
Ciocolata.Cu.Piper
Vizitator

Mesaje : 4
Data de inscriere : 28/03/2010

Sus In jos

Prezentare Empty Re: Prezentare

Mesaj Scris de Angelicus Mar Oct 25, 2011 10:46 am

Salut!Sunt Ale si sunt din Brasov,
Iubesc rock-ul,death metall,hard metall,fic-urile de orice gen.muzica:X:X...iubesc sa cant la chitara si la pian de asemenea si sa citesc
Urasc matematica si RBD:))fara suparare...
Pai sper sa ne imprietenim

Angelicus
Vizitator

Mesaje : 2
Data de inscriere : 25/10/2011

Sus In jos

Prezentare Empty Re: Prezentare

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum