Forum
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Regulamentul Fan-Ficurilor

3 participan?i

In jos

Regulamentul Fan-Ficurilor Empty Regulamentul Fan-Ficurilor

Mesaj Scris de Marshmallow Mar Feb 05, 2008 5:26 pm

Arrow Doresc sa nu folositi vocabular de chat, adica sa nu scrieti cu abrevieri [prescurtari] astfel incat sa nu se inteleaga ce ati vrut sa transmiteti, ci sa scrieti cat mai corect din punct de vedere gramatical. Prescurtari admise: pt. [pentru], nr. [numar], d.p.d.v. [din punct de vedere], etc. [etcetera], s.a.m.d. [ si asa mai departe].
Arrow Scenele care vor contine parti sexuale si/sau violente/vulgare vor contine la sfarsitul titlului [+16] sau [+18].
Arrow Inainte de a deschide un fic nou trebuie sa aveti acordul unui admin sau al unui moderator. Trimiteti un mesaj privat [MP/PM] sau ne contactati pe mess [id-urile se gasesc la topicul ">>Despre Noi<<"]. Sunteti rugati sa ne prezentati ideea lucrarii, in cateva cuvinte cum v-ati gandit sa faceti ficul.
Arrow Sunteti rugati sa nu postati prea multe ficuri atata timp cat aveti alte ficuri deschise. Ca sa nu va fie greu, postati doar cateva.
Arrow Daca se vor gasi fan-ficuri plagiate [furate], userulului care l-a postat ii va fi interzis sa mai posteze alt fic si va primi o avertizare.
Arrow Cand postati un fic sunteti rugati sa postati prima parte, dar de asemenea si specificarea de la cine ati primit acordul.



Pentru nelamuriri sau intrebari puteti sa intrebati la ''>>Opinii/Intrebari/Sugestii/Nelamuriri<<''

Cei care nu respecta regulile,vor primi cate un warn


Ultima editare efectuata de catre Marshmallow in Dum Dec 20, 2009 4:21 pm, editata de 3 ori
Marshmallow
Marshmallow
Admin
Admin

Mesaje : 46
Data de inscriere : 05/02/2008

http://kaeyeonmi.blogspot.com

Sus In jos

Regulamentul Fan-Ficurilor Empty Fanfic

Mesaj Scris de TwilightAddicted2009 Sam Feb 14, 2009 10:51 pm

Eu as dori sa incep un fanfic. Ti-am trimis un mesaj privat in legatura cu ce s-a intamplat pe forumul tau. Imi pare rau ca prietena mea a fot atat de iresponsabila. Voi incerca sa fac publicitate forumului, dar te rog raspunde-mi la mesaj. Trebuie sa am aprobarea ta.
TwilightAddicted2009
TwilightAddicted2009
Newbie
Newbie

Mesaje : 32
Data de inscriere : 13/02/2009
Varsta : 28
Localizare : Forks :P (not really) somewhere far away from human world :)

http://www.fanfiction.net/~twilightaddicted2009

Sus In jos

Regulamentul Fan-Ficurilor Empty Re: Regulamentul Fan-Ficurilor

Mesaj Scris de A.Genius Mar Iun 23, 2009 11:38 pm

Si eu vreau sa postez un fic va rog mumos
A.Genius
A.Genius
Newbie
Newbie

Mesaje : 24
Data de inscriere : 23/06/2009
Varsta : 28
Localizare : In your Brain

Sus In jos

Regulamentul Fan-Ficurilor Empty Re: Regulamentul Fan-Ficurilor

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum