Forum
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Real Love

2 participan?i

In jos

Real Love Empty Real Love

Mesaj Scris de Single Lady Dum Aug 02, 2009 10:28 pm

Era ora noua,afara incepuse sa ploua,un suflet trist si chinuit,un inger pierdut de lumea sa,intr-un colt statea iubirea isi plangea!Ea isi amintea cuvintele pe care el i le spunea.Imbratisarile calde ,saruturile dulci,cuvintele frumose toate s-au pierdut intr-o fractziune de secunda.Singura statea in intuneric isi amintea greseala sa .Cum de l-a putut insela,atata iubire ii purta cu lacrimi amarea platea greseala sa.CErul plangea de durerea sa.Intr-un alt colt undeva un alt inger isi plangea dragostea.Marea sa dragoste la tradat,mintzile I le-a luat si singur l-a lasat.Singur si trist in intuneric isi amintea chipul ei angelic ,buzele dulci despre care credea k erau numai ale sale.Suferea in tacere nu vroia sa accepte k era singur .Fata suferintza numai suporta din coltzul trist se ridik spre geam se uita cum cerul ii plange dragostea.Isi lua inima in dintzi si sprea casa lui pleca.Picaturile reci ale ploii ii ascundeau lacrimile.Batai in usa se auzea dar baiatul nu raspundea.De cand fata numai era a asa pe nimeni el numai primea.Trista si sfarsita la usa astepta durerea o coplesa de ea se rezema cu genuchi la pipet aceasta plangea.Din hol baiatul ii auzea suferitza acesta se rezema si el de usa tacerii si si dragostea si-o plangea ,greseala nu i-o putea ierta dar nici iubirea nu o putea alunga.El la ea se gandea ,la privirea ei angelica ,la zambetul dulce,la imaginea pe care intiparita in mintea o aveea cand ea se saruta cu prietenul lui ce lmai bun care asesta in secret o iubea.Nu-si putea imagina k as ceva se putea intampla.De cealalta parte a usi fata suferea greseala si-o platea.Cu mana tremurand telefonul din geanta il scotea sI un mesaj ii scria:”puke#8221;Te rog frumos deschide yubirea mea!tristetzea asta nu o mai pot indura!nu-tzi pot cere greseala sa mi-o iertzi !dar te rog lasa-ma sa te mai vad makr pt ultima oara!nu ai idée cat regret iubirea ti-am tradat ,juramantul l-am incalkt de mime am uitat purtat de val m-am lasat !acum plang greselile comise!”mesajul il trimitea dar raspuns nu primea .Trista ea se ridik cu lacrimi amare plek crezand k el a uitato k iubirea i-a alungato!Singura prin oras se plimba ore in sir plangea gandul numai la el zbura.Deseori dragostea nu e un joc unde norocul nu are loc.Pe marginea unui pod ea il vedea ,plangand tacea.El trist statea oglindindu-se in apa ce reflecta razele dulci ale luni.Fata de el se apropia si la ureche ii soptea:”Nu ai idée iubirea mea cat regret greseala mea !dak ma vei ierta itzi jur pe inima mea k aceasta nu se v-a mai repeta!”Auzind cuvintele ei sfarsite baiatul se gandea la clipele frumoase pe care impreuna le petrecea.Lacrimile I se scurgeau ,una cate una alunek de pe obrazul umed picurand in apa cea albastra.Trist printre lacrimi el ii vorbea:De ce te-as ierta !greseala se poate repeta!de ce te-as mai cred !eu nu mai vreau sa plang ci sa rad sarutul sa ti-l uit!”auzindu-I cuvintele inima ii rupse gresela nu sio putea ierta,apropindu-se de marginea podului ea ii spunea:”regret greseala mea !itzi respect decizia!inteleg k nu potzi ierta !dar fara gragostea taeu sunt nimenea!sunt un suflet rau care a adus multe lacrimi si suferintza unui suflet sincer si indragostit!Vrand sa imbratiseze marea fata se arunk ochii ii inchidea iar lacrimile picura.Dar ceva ciudat se intamplat fata in apa numai cadea !baiatul o prinse de mana sip e pamant o readuse!la piept o tinea spunandu-I :Greseala ta este de neiertat !dar dragostea mea nu te va lasa !te yubesc prea mult nu vreau sa dispari din viatza mea !ai castigat iertarea mea dar vreau s sti k dak se va mai repeta eu aici voi veni si in bratzele mari sfarsitul mi-l voi gasi!”Fata strans in bratze il tinea .Pe buze il saruta ,printre lacrimi ea zambea si din nou il saruta.Uitamdu-se spre amurgul dulce ea ii spuse:Imi regret greseala!pe inima mea si pe iubirea ta itzi jur k nu se v-a mai repeta!auzind acesta cuvinte baiatul ii saruta buzele dulci.Cei doi de atunci au invatzat sa ierte si sa iubeasca orce s-ar intampla!
Single Lady
Single Lady
Vizitator

Mesaje : 9
Data de inscriere : 12/07/2009
Varsta : 29
Localizare : Printre stele...

Sus In jos

Real Love Empty Re: Real Love

Mesaj Scris de loricu Sam Noi 28, 2009 5:59 pm

bine
Jeux gratuits

loricu
Newbie
Newbie

Mesaje : 10
Data de inscriere : 17/11/2009

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum